<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Zapytania ofertowe i protokoły

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup i dostawę foteli obrotowych oraz krzeseł konferencyjnych na potrzeby Biura LGD

2018-02-13

W dniu 30 stycznia 2018 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl zapytanie ofertowe na zakup i dostawę foteli obrotowych oraz krzeseł konferencyjnych na potrzeby funkcjonowania Biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup i dostawę sejfu meblowego na potrzeby funkcjonowania Biura LGD

2018-02-13

W dniu 05.02.2018 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl zapytanie ofertowe na zakup i dostawę sejfu meblowego na potrzeby funkcjonowania Biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę sejfu meblowego na potrzeby funkcjonowania Biura LGD

2018-02-05

Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę sejfu meblowego na potrzeby funkcjonowania Biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę foteli obrotowych i krzeseł konferencyjnych na potrzeby Biura LGD

2018-01-30

Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę foteli obrotowych oraz krzeseł konferencyjnych na potrzeby funkcjonowania Biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij