<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Zapytania ofertowe i protokoły

Zapytanie ofertowe na dostawę cateringu podczas szkoleń w dniach 30-31.10.2017

2017-10-18

Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na dostawę cateringu podczas organizacji szkolenia dla mieszkańców z obszaru LGD "Owocowy Szlak" dotyczącego aktualnie prowadzonych naborów wniosków o przyznanie pomocy...

 

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę nadstawek do szafy na potrzeby LGD Owocowy Szlak

2017-10-04

Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę nadstawek do szafy na potrzeby funkcjonowania Biura.

 

więcej

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowana biura LGD "Owocowy Szlak"

2017-09-14

W dniu 05.09.2017 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl zapytanie ofertowe na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowana biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę tonerów na potrzeby biura LGD "Owocowy Szlak"

2017-09-05

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowania Biura LGD „Owocowy Szlak. 

 

więcej

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij