<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Unieważnienie zapytania ofertowego 6/KP/2018/LGD15 z dnia 05.12.2018r. na zakup i dostawę automatycznego ekspresu do kawy na potrzeby realizacji projektu współpracy "Kreator Przedsiębiorczości" przez LGD "Owocowy Szlak"

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim informuje, iż unieważnia zapytanie ofertowe 6/KP/2018/LGD15 z dnia 05.12.2018 roku dotyczące zakupu i dostawy automatycznego ekspresu do kawy na potrzeby realizacji projektu współpracy "Kreator Przedsiębiorczości" przez LGD "Owocowy Szlak".
 
W zamieszczonym zapytaniu ofertowym wystąpiły błędy formalne, co spowodowało, że  zostało w różny sposób zinterpretowane przez oferentów. W związku z powyższym, w celu zachowania konkurencyjności i zapewnienia jednakowej oceny ofert przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione.
Powtórne zapytanie ofertowe na w/w zamówienie wraz ze zmianami w opisie przedmiotu zamówienia zostanie zamieszczone na stronie internetowej www.lgdowocowyszlak.pl
Wykonawcy, którzy złożyli odpowiedź na w/w zapytanie ofertowe zostaną poinformowani o unieważnieniu postępowania ofertowego
drogą mailową.

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij