<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Zapytania ofertowe i protokoły

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowania biura LGD

2018-01-17

W dniu 10.01.2018 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl zapytanie ofertowe na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowania biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Zapytanie ofertowe na wynajem sali konferencyjnej i zapewnienie wyżywienia podczas warsztatu refleksyjno-analitycznego organizowanego przez LGD "Owocowy Szlak"

2018-01-12

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na wynajem sali konferencyjnej i zapewnienie wyżywienia podczas warsztatu refleksyjnego-analitycznego organizowanego przez LGD „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim dla członków Rady, Zarządu oraz pracowników Biura LGD ...

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę tonerów na potrzeby Biura LGD

2018-01-10

Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowania Biura LGD "Owocowy Szlak"...

więcej

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na dostawę cateringu podczas szkolenia w dniu 18.12.2017 r.

2017-12-13

W dniu 06.12.2017 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl  zapytanie ofertowe na dostawę cateringu podczas organizacji szkolenia dla mieszkańców obszaru LGD „Owocowy Szlak” pt. „Zasady pozyskiwania dofinansowania w ramach PROW na lata 2014-2020 oraz PO RYBY na lata 2014-2020”.

więcej

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij