<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Zapytania ofertowe i protokoły

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowana biura LGD

2017-09-14

W dniu 05.09.2017 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl zapytanie ofertowe na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowana biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę tonerów na potrzeby biura LGD "Owocowy Szlak"

2017-09-05

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę tonerów na potrzeby funkcjonowania Biura LGD „Owocowy Szlak. 

 

więcej

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty na przewóz grupy osób z terenu LGD „Owocowy Szlak” oraz bagażu na wizytę studyjno-szkoleniową „Dobre praktyki w sektorze rybackim”

2017-08-02

W dniu 26.07.2017 r. zamieszczono na stronie www.lgdowocowyszlak.pl zapytanie ofertowe na na przewóz grupy osób z terenu LGD „Owocowy Szlak” ...

więcej

Zapytanie ofertowe na przewóz grupy osób osób z bagażem z terenu LGD „Owocowy Szlak” na wizytę studyjno – szkoleniową - Dobre praktyki w sektorze rybackim

2017-07-26

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na przewóz grupy osób z bagażem z terenu LGD „Owocowy Szlak” na wizytę studyjno – szkoleniową „Dobre praktyki w sektorze rybackim”.

więcej

Protokół z zapytania ofertowego na zakup i dostawę materiałów biurowych do Biura LGD

2017-07-24

W dniu 19.07.2017 r. na stronie internetowej www.lgdowocowyszlak.pl zamieszczono zaproszenie do składania ofert na zakup i dostawę materiałów biurowych na potrzeby funkcjonowania Biura LGD "Owocowy Szlak". W wyznaczonym terminie do 24 lipca 2017 r.

więcej

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę materiałów biurowych do Biura LGD

2017-07-19

Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" zwraca sie z prośbą o złożenie oferty cenowej na zakup i dostawę materiałów biurowych do Biura LGD "Owocowy Szlak".

więcej

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij