<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Wyjazd studyjno-szkoleniowy na obszar Roztoczańskiego Ekomuzeum Świąteczna Kraina

W minionym tygodniu odwiedziliśmy punkty turystyczne tworzące Roztoczańskie Ekomuzeum Świąteczna Kraina. Celem wizyty była wymiana dobrych praktyk oraz zdobycie nowych umiejętności, które przyczynią się do rozwoju oferty turystycznej naszego obszaru. Tym przedsięwzięciem zakończyliśmy realizację projektu "Organizacja przedsięwzięć edukacyjnych dla mieszkańców obszaru LGD "Owocowy Szlak" mających na celu podniesienie wiedzy i kompetencji osób świadczących usługi turystyczne", ale to dopiero początek wspólnych działań.

Serdeczne podziękowania składamy LGD "Nasze Roztocze" za pomoc w zorganizowaniu wizyty oraz wszystkim uczestnikom projektu.

Zapraszamy do galerii:
http://lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2018/wyjazd-studyjno-szkoleniowy-na-obszar-roztoczanskiego-ekomuzeum-swiateczna-kraina-24-25052018r
 

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij