<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Relacja z "Ekogali"

W dniu 27 kwietnia 2022 roku odbyła się Ekogala inaugurująca projekt realizowany przez LGD „Owocowy Szlak” pn. "Eko Lider LGD" Wydarzenie było okazją do przedstawienia uczestników i ich opiekunów z 11 szkół podstawowych z naszego regionu, którzy zgłosili swój udział w programie. Zespołom został przedstawiony regulamin konkursu ekologicznego oraz zasady udziału w akcji ekologicznej. Każda grupa otrzymała także zestaw pytań teoretycznych dotyczących wiedzy ekologicznej.
Kluczową część spotkania stanowiły wykłady na temat wpływu drzew na nasze życie oraz rozwiązywania problemów klimatycznych dzięki zastosowaniu rozwiązań błękitno-zielonej infrastruktury wygłoszone przez Wojciecha Januszczyka, Prezesa Fundacji Krajobrazy. Wykład spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, co bardzo cieszy, ponieważ celem podejmowanych przez nas działań jest rozbudzanie postaw proekologicznych wśród najmłodszego pokolenia, a także wzrost wiedzy i świadomości na temat ochrony środowiska i zmian klimatu. Na zakończenie spotkania, Prezes LGD „Owocowy Szlak”, Grzegorz Kapica życzył wszystkim uczestnikom ! POWODZENIA ! w rywalizacji o nagrodę główną, którą jest zielona klasa

Galeria

LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij