<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Projekt Organizacja przedsięwzięć edukacyjnych dla mieszkańców obszaru LGD

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim realizuje projekt operacji własnej pn. „Organizacja przedsięwzięć edukacyjnych dla mieszkańców obszaru LGD „Owocowy Szlak” mających na celu podniesienie wiedzy i kompetencji osób świadczących usługi turystyczne” w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego programem w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego.

Celem projektu jest podniesienie wiedzy i kompetencji osób świadczących usługi turystyczne na obszarze działania LGD „Owocowy Szlak”. Do projektu zakwalifikowane zostaną tylko osoby prowadzące działalność w sektorze usług turystycznych. Planowana operacja zakłada organizację działań edukacyjnych  w postaci szkoleń i warsztatów praktycznych oraz wyjazdu studyjno-szkoleniowego i wyjazdu na targi turystyczne pokazujących dobre praktyki w zakresie funkcjonowania turystycznych produktów sieciowych.

Projekt realizowany będzie wg. następujących bloków tematycznych:

·  Szkolenie dwudniowe „Budowanie sieciowego produktu turystycznego” – 19-20 marzec 2018 r.

·  Szkolenie „Promocja produktów i ofert turystycznych” – 10-11 kwietnia 2018 r.

·  Wyjazd na międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej Agrotravel & Active Life w Kielcach – 21 kwietnia 2018 r.

·  Warsztaty praktyczne i terenowe pt. „Funkcjonowanie produktu sieciowego oraz jego promocja na przykładzie obiektów istniejących na terenie LGD „Owocowy Szlak” - 10-11 maja 2018 r.

·  Wyjazd studyjno-szkoleniowy na obszar Roztoczańskiego Ekomuzeum Świąteczna Kraina (Zamość, Łabunie, Ruszów, Szczebrzeszyn, Bondyrz, Szur i Czarnowoda) – 24-25 maja 2018 r.

Projekt skierowany jest do osób związanych z branżą turystyczną i świadczących usługi w tym zakresie na obszarze LGD „Owocowy Szlak”. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie należy wypełnić i złożyć karty rekrutacyjne, które dostępne są w biurze LGD lub poniżej w załączniku. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na temat projektu uzyskacie Państwo w biurze LGD „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim przy ul. Lubelskiej 4 lub dzwoniąc na numer 81  827 – 72 – 31/32,  kom: 697 – 915 – 005.   

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij