<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Konferencja „Bogactwo naszego regionu - produkty lokalne i tradycyjne drogą do sukcesu”

W imieniu Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji „Bogactwo naszego regionu - produkty lokalne i tradycyjne drogą do sukcesu”, która odbędzie się 17 kwietnia 2019 r. w Opolu Lubelskim w sali kinowej Opolskiego Centrum Kultury, ul. Lubelska 30, w godzinach 10.00-14.00. Przedsięwzięcie skierowane jest do producentów produktów lokalnych i regionalnych oraz do organizacji pozarządowych, w tym Kół Gospodyń Wiejskich funkcjonujących na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak”. W programie przewidzieliśmy przedstawienie obowiązujących przepisów weterynaryjnych, higieniczno-sanitarnych i prawnych, w zakresie wytwarzania oraz sprzedawania i prezentowania na kiermaszach żywności, prezentację produktów tradycyjnych zarejestrowanych na liście ministerialnej oraz prezentację oferty Centrum Produktu Lokalnego, które prowadzone jest przez LGD. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, którzy przedstawią informacje dotyczące wpisywania produktów tradycyjnych na listę MRiRW.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 12 kwietnia 2019 r., pod numerem telefonu: 81 827-72-31/32, kom: 697-915-005 lub mailowo na adres e-mail: lgd.opolelubelskie@gmail.com

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij