<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Zapytanie ofertowe na usługi transportowe związane z organizacją szkoleń i warsztatów realizowanych przez LGD "Owocowy Szlak"

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty transportowej związanej z realizacją projektu „Organizacja przedsięwzięć edukacyjnych dla mieszkańców obszaru LGD „Owocowy Szlak” mających na celu podniesienie wiedzy i kompetencji osób świadczących. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe:

1.   usługa transportowa na trasie Opole Lubelskie – obiekty turystyczne zlokalizowane na terenie LGD „Owocowy Szlak” (teren powiatu opolskiego),

2.   usługa transportowa na trasie Opole Lubelskie – Kielce (Targi Agrotravel) w obie strony,

3.   usługa transportowa do Roztoczańskiego Ekomuzeum Świąteczna Kraina oraz przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi obiektami.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem ofertowym zamieszczonym poniżej.

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij