<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Walne Zebranie Członków LGD

Dnia 4 października 2018 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania "Owocowy Szlak", na które przybyli Członkowie Stowarzyszenia, w tym przedstawiciele Waładz LGD.

Podczas spotkania podjęto uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Strategii i kryteriach wyboru operacji. Bardzo ważnym punktem posiedzenia był wybór Prezesa i Członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej w związku kończącą się kadencją. Na Prezesa LGD po raz kolejny został wybrany Dariusz Wróbel. Pozostali Członkowie Zarządu to: Grzegorz Kapica - Wiceprezes, Sebastian Pyć - Skarbnik, Jan Majewski - Sekretarz oraz Joanna Kowalska, Zygmunt Wyroślak, Roman Radzikowski, Andrzej Kutyna i Zenon Grabowski. Do Komisji Rewizyjnej zostały powołane Panie: Małgorzata Borowiak, Jadwiga Flasińska oraz Agnieszka Drozd - Bownik. Serdecznie gratulujemy wybranym osobom i życzymy powodzenia i sukcesów!

Zapraszamy do galerii.
http://lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2018/walne-zebranie-czlonkow-04102018r

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij