<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Święto Karpia Królewskiego w Malińcu - 18.08.2019 r.

W minioną niedzielę uczestniczyliśmy w wyjątkowej imprezie. Święto Karpia Królewskiego, które zostało zorganizowane w ramach projektu współpracy "Złota Łuska" przez naszego partnera Lokalną Grupę Rybacką "Puszcza Sandomierska. Wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania produktów i dań wytwarzanych w naszym regionie. Na stoisku LGD nie mogło zabraknąć smakołyków z Restauracji Zajazd Rybacki "Pustelnia" oraz dań przygotowanych przez Panie z organizacji pozarządowych. Imprezie towarzyszyły konkursy kulinarne, w których Stowarzyszenie na rzecz wsi Wałowice "Wałowianki" wywalczyło II miejsce za ciasto "Chmurka jeżynowa". W wydarzeniu uczestniczył Grzegorz Kapica Prezes naszego Stowarzyszenia, który złożył podziękowania za owocną współpracę przy realizacji projektu.
Dziękujemy Paniom Zofii Sagan, Grażynie Sędzikowskiej oraz Wałowiankom na czele z Agnieszką Drozd Bownik za zaangażowanie i współpracę przy organizacji stoiska.

Zapraszamy do galerii:
http://www.lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2019/swieto-karpia-krolewskiego-w-malincu-18082019-r1763

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij