<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Lubelsko - Podkarpacki Szlak Karpia oficjalnie otwarty!

Po wielu miesiącach intensywnej pracy wszystkich uczestników projektu uroczyście otworzyliśmy nowy szlak kulinarny, który łączy Lubelszczyznę z Podkarpaciem. To był dla nas wyjątkowy dzień dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoja obecnością. Podczas wydarzenia przedstawiliśmy wszystkie obiekty tworzące nowy produkt, odbyła się premiera filmu promocyjnego oraz pokazy kulinarne w wykonaniu naszych mistrzów. Uczestnicy mieli okazję spróbować specjałów rybnych, które dostępne są na Szlaku Karpia.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Specjalne podziękowania kierujemy do właścicieli restauracji, managerów i szefów kuchni za zaangażowanie, wsparcie i wspólna pracę.

Zapraszamy do galerii:
http://www.lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2019/otwarcie-lubelsko-podkarpackiego-szlaku-karpia

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij