<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

KONSULTACJE ZMIAN W LSR NA LATA 2016-2022

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” do konsultacji społecznych dotyczących zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016 – 2022.
W związku z podziałem alokacji w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na realizację Priorytetu 4 Zatrudnienie i spójność terytorialna na obszarach rybackich, Instytucja Zarządzająca dokonała podziału rezerwy. W związku z powyższym dodatkowe środki dla Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” wynoszą 167 819,14 EUR.

Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane osobiście w Biurze LGD oraz za pośrednictwem poczty e-mail na adres:  lgd.opolelubelskie@gmail.com do dnia 13 stycznia 2020 r. wyłącznie na załączonym formularzu karty uwag.

W załączeniu znajduje się Strategia Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 dla obszaru LGD "Owocowy Szlak", karta uwag do LSR oraz formularz informacyjny dot. przetwarzania danych osobowych.

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij