<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

INFORMACJA O KOREKCIE OCENY NABORÓW WNIOSKÓW NR 17/2019 I NR 18/2019

W dniu 30.04.2020 r. odbyło się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” w sprawie korekty oceny naboru wniosków nr 17/2019 w ramach działania Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, objętego Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, w ramach przedsięwzięcia 1.1.2. Wspieranie działań mających na celu ograniczenie emisji substancji powodujących zmiany klimatyczne oraz korekty oceny naboru wniosków nr 18/2019 w ramach działania Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, objętego Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, w ramach przedsięwzięcia 1.1.1. Wspieranie działalności mającej na celu przeciwdziałanie i zapobieganie szkodom. Podczas posiedzenia członkowie Rady dokonali korekty oceny wyboru operacji do dofinansowania oraz zatwierdzili listy operacji wybranych i niewybranych.

Poniżej przedstawiamy korekty uchwał wraz z listami i protokół z posiedzenia Rady oraz rejestr interesów prowadzony przez LGD "Owocowy Szlak". .

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij