<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Gospodarstwo Rybackie Pustelnia

Gospodarstwo Rybackie Pustelnia mieści się w Woli Rudzkie 34. Zapiski mówiące o stawach rybnych w Pustelni sięgają 1760 roku. Dzisiejsza Pustelnia kontynuuje tradycję i nie wiele zmieniła się od lat. Rybacy pracują tu od bardzo dawna i znają doskonale blisko 400 ha stawów. 

Karpie i pstrągi to główne gatunki hodowlane w Gospodarstwie Rybackim Pustelnia. Dodatkowo gospodarstwo odławia sumy, szczupaki, sandacze, liny, okonie, amury oraz jesiotry.

Karp pływa w tych stawach setki lat. Hodowla została wymyślona przez Cystersów i jej codzienne doglądanie przez rybaków pozwala na jedzenie karpia z Pustelni przez cały rok. Rybacy muszą uważnie doglądać się również  pstrągowi, który jest rybą czystych wód. 

Hodowla ryb jest niezywkle czasochłonnym i odpowiedzialnym zajęciem o czym doskonale wiedzą właściciele Gospodarstwa Rybnego Pustelnia. Posiadają Certyfikat w zakresie Dobrostanu Ryb, jak również co roku poddają się audytowi, aby uzyskać Certyfikat Kodeksu Dobrych Praktyk Rybackich.

Restauracja Pustelnia – Zajazd Rybacki


Kontakt:

  • 535 105 001
  • rezerwacje@pstragpustelnia.pl

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij