<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Konkurs dla dzieci „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas" organizowanym dla dzieci szkół podstawowych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców – o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce. Zadaniem uczniów będzie przygotowanie i przekazanie - zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi - pracy konkursowej, w której przedstawią jak dzięki projektom zrealizowanym przy wsparciu budżetu państwa i Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, zmieniło się codzienne życie i otoczenie wokół nasNasz konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych dla dzieci szkół podstawowych, a na prace konkursowe czekamy do 31 grudnia 2021 r. Spośród nadesłanych przez uczniów prac konkursowych w każdym z 16 województw wybierzemy
po 3 najlepsze w każdej kategorii wiekowej.Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe, zaś pozostali – wyróżnienia i dyplomy. Dodatkowo, przewidujemy przyznanie wyróżnień w formie upominków
reklamowych.Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Informacja i promocja Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (https://www.gov.pl/web/rolnictwo/my-i-ryby). Wszelkie dodatkowe pytania można kierować na adres: MyiRYBY@minrol.gov.pl.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
telefon: +48 22 250 01 18, e-mail: kancelaria@minrol.gov.pl
www.gov.pl/rolnictwo

Do pobrania

  1. Plakat

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij