<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Wsparcie działań w zakresie renowacji obiektów zabytkowch.

Dnia 13.07.2018 r. odbyło się  uroczyste podpisanie umów z wnioskodawcami w ramach kolejnego projektu grantowego realizowanego przez LGD. Projekt składa się z sześciu zadań, które dotyczą renowacji cennych obiektów zabytkowych. Opolska Parafia odnowi dwa obrazy olejne za blisko 100 tysięcy złotych. W Kościele w Rybitwach renowacji zostanie poddana więźba dachowa i klatka schodowa wieży oraz zostanie ocieplone sklepienie od strychu. Kwota grantu wynosi blisko 50 tysięcy złotych. Parafia w Zagłobie zrealizuje grant polegający na konserwacji ścian prezbiterium oraz malowidła w ołtarzu głównym w Kościele za 50 tysięcy złotych. W Ratoszynie wyremontowana zostanie drewniana, zabytkowa dzwonnica przy Kościele Parafialnym. Koszt renowacji to blisko 50 tysięcy złotych. Natomiast w Skokowie, działające tam Stowarzyszenie przeprowadzi remont zabytkowej kapliczki przydrożnej za ponad 11 tysięcy złotych.
Wszystkim Grantobiorcom życzymy powodzenia w realizacji projektów i gratulujemy aktywności w tak ważnych dla społeczności lokalnej zadaniach.

Zapraszamy do galerii:
http://lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2018/wsparcie-dzialan-w-zakresie-renowacji-obiektow-zabytkowch

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij