<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Warsztaty terenowe dotyczące budowania sieciowych produktów turystycznych

W minionym tygodniu odbyły się praktyczne warsztaty terenowe z zakresu budowania pakietów turystycznych. Mieszkańcy naszego regionu, którzy działają w tej branży odwiedzili istniejące obiekty, by na ich przykładach sprawdzić zdobytą wcześniej wiedzę, dotyczącą łączenia ofert turystycznych w pakiety. Dobrze funkcjonujące miejsca są również przykładem do naśladowania. Oprócz walorów edukacyjnych uczestnicy nawiązali ze sobą współpracę, której efektem będą działania zmierzające do tego, by nasz region stał się atrakcyjny dla turystów. Serdeczne podziękowania składamy Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności Twórczej z Opola Lubelskiego, Sadybie Rozalin, Kolejce Wąskotorowej w Karczmiskach, Pasiece Malinowa Kraina, Willi Vital House z Uściąża, Zagrodowej Osadzie w Uściążu, Gospodarstwu Agroturystycznemu Pod Lasem, Siedlisku Żmijowiska oraz Zajazdowi Rybackiemu z Pustelni. Oczywiście za tymi nazwami stoją wyjątkowi ludzie, którzy dzięki swojej pasji i pracy tworzą miejsca, którymi można się pochwalić i do których chce się wracać.

Zapraszamy do galerii
http://lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2018/warsztaty-praktyczne-i-terenowe-funkcjonowanie-produktu-sieciowego-oraz-jego-promocja-na-przykladzie-obiektow-istniejacych-na-terenie-lgd-owocowy-szlak-10-110518r

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij