<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Szkolenie dla beneficjentów PROW 2014-2020 dotyczące realizacji i rozliczania projektów - 5 kwietnia 2018r.

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” serdecznie zaprasza beneficjentów PROW na lata 2014-2020 na szkolenie mające na celu przekazanie informacji dotyczących prawidłowej realizacji oraz rozliczenia projektów, a także konkurencyjnego wyboru wykonawców. Szkolenie poprowadzą dla Państwa przedstawiciele Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz specjalista ds. zamówień publicznych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godzinie 09.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskiem przy ul. Lubelskiej 4.

Zachęcamy osoby, które złożyły wnioski o przyznanie pomocy w tym osoby, które podpisały umowy na realizację projektów do udziału w spotkaniu.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 04 kwietnia 2018 r. pod numerem telefonu: 81 827-72-31/32, kom: 697-915-005 lub na adres e-mail: lgd.opolelubelskie@gmail.com.

W załączniku poniżej zaproszenie i program szkolenia.

 

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij