<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Smart Village - szkolenie dla przedstawicieli lubelskich LGD

Jak lubelską wieś uczynić SMART?
Na to pytanie starali się odpowiedzieć przedstawiciele LUBELSKICH LOKALNYCH GRUP DZIAŁANIA podczas dwudniowych warsztatów dotyczących tworzenia „Koncepcji Smart Village”, które poprowadził Pan Ireneusz Kamiński. Szkolenie otworzył Grzegorz Kapica Prezes LGD „Owocowy Szlak” i Paweł Karczmarczyk Burmistrz Poniatowej. Pierwszego dnia uczestnicy zapoznali się z teorią i dobrymi praktykami dotyczących inteligentnych wiosek. Wieczorne godziny przeznaczone były na wizytę w Gospodarstwie Rybackim „Pustelnia”, gdzie właścicielka Anna Pyć opowiedziała o hodowli ryb, a szef kuchni tutejszej restauracji przygotował degustację. Drugi dzień poświęcony był na część warsztatową, podczas której uczestnicy analizowali problemy małych miejscowości, opracowywali rozwiązania i tworzyli fiszki projektowe, które zostaną wykorzystane w dalszej pracy LGD.
Realizacja szkolenia była możliwa dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Krajowej Sieci Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Dziękujemy wszystkim UCZESTNIKOM za wspólną pracę i zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii.

 

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij