<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Międzynarodowy projekt współpracy

Wczoraj 20 Lokalnych Grup Działania z sześciu województw podpisało umowę o współpracy w ramach międzynarodowego projektu „Kreator przedsiębiorczości”. Partnerem zagranicznym projektu jest LGD ze Słowacji. Zarząd LGD "Owocowy Szlak" reprezentował Grzegorz Kapica, który podpisał umowę na realizacje naszych działań z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem. Celem projektu jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz rozwój lokalnej przedsiębiorczości.
Jest to największy, pod względem ilości partnerów, projekt w Polsce. Zaplanowaliśmy wiele atrakcyjnych działań dla młodzieży i przedsiębiorców, a także dla producentów produktów lokalnych. Więcej informacji już niebawem. A na razie cieszmy się podpisaną umową.

Zapraszamy do galerii:
http://lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2018/miedzynarodowy-projekt-wspolpracy1523

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij