<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

KONSULTACJE ZMIAN W LSR NA LATA 2016-2022

Zapraszamy mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak" do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wprowadzenia zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 dla obszaru LGD "Owocowy Szlak" oraz kryteriów wyboru operacji.

Uwagi, wnioski i propozycje zmian w zapisach dokumentu można składać przy wykorzystaniu załączonego formularza za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres korespondencyjny: Lokalna Grupa Działania "Owocowy Szlak" ul. Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie, na adres poczty elektronicznej: e-mail: lgd.opolelubelskie@gmail.com, lub osobiście w biurze LGD w terminie do 29 grudnia 2021 r.

W załączeniu znajduje się Strategia Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 dla obszaru LGD "Owocowy Szlak" przeliczona na walutę EUR, karta uwag do LSR, karta uwag do kryteriów wyboru operacji i kryteria wyboru dla celów ogólnych LSR oraz kryteria wyboru dla operacji grantowych.

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij