<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Informacja dot. doradztwa w trakcie trwających naborów wniosków

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” informuje, że w terminie naboru wniosków o przyznanie pomocy punktowane doradztwo świadczone jest maksymalnie na 2 dni przed zakończeniem naboru wniosków.

Aby Wnioskodawca otrzymał punkty za spełnione kryterium w zakresie skonsultowania wniosku o przyznanie pomocy i korzystanie z doradztwa powinien skonsultować przygotowywany wniosek o przyznanie pomocy z pracownikiem Biura LGD osobiście w siedzibie Biura LGD pod kątem jego merytorycznej zgodności z programem i LSR. Wnioskodawca musi skorzystać z doradztwa minimum jeden raz zgodnie z regulaminem doradztwa.

Wnioskodawca powinien zgłosić się na doradztwo z uzupełnionym wnioskiem, biznesplanem oraz załącznikami do wniosku.

Punktacji nie podlegają konsultacje telefoniczne i jednorazowe zapytania. Korzystanie z doradztwa zapewni wysoką jakość przygotowanego wniosku o przyznanie pomocy i sprawna realizacje operacji.

Spełnienie kryterium będzie badane na podstawie informacji zawartej we wniosku o przyznanie pomocy i prowadzonej przez Biuro LGD ewidencji doradztwa.

 Regulamin doradztwa świadczonego przez pracownika Biura Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” znajduje się w dokumentach do pobrania.

 

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij