<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Gra edukacyjna - "Wsiądź do kolejki"

W imieniu Stowarzyszenia Inicjatyw i Rozwoju Persona w Opolu Lubelskim zapraszamy szkoły, domy kultury, biblioteki i organizacje do korzystania z edukacyjnej gry plenerowej  pn.: „Wsiądź do kolejki”. Gra przygotowana została z myślą o dzieciach. Jej zadaniem jest nie tylko poszerzanie wiedzy o naszym regionie, lecz również inspirowanie do małych wycieczek i wędrówek ukazujących najciekawsze miejsca na mapie. Gra może być wykorzystywana  w trakcie zajęć edukacyjnych, świetlicowych ale przede wszystkim w trakcie wydarzeń plenerowych, festynów wiejskich czy świąt szkół.

Całość rozgrywa się na dużej planszy zajmującej powierzchnię 20 m2. Na planszy, gracz – dziecko odbywa podróż historyczno – przyrodniczą po naszym regionie. Podróż uatrakcyjniają ciekawe pytania o różnym stopniu trudności, zagadki oparte na rebusach i kodowaniu, a także małe wierszowanki. W tym celu do gry przygotowano również karty. Gra wzbogacona została o atrakcyjną ściankę do pamiątkowych fotografii, związaną z postaciami ważnymi dla historii i rozwoju naszego regionu.

Gra edukacyjna została opracowana w ramach realizacji przez Stowarzyszenie Inicjatyw i Rozwoju Persona w Opolu Lubelskim projektu pn. „Wsiądź do kolejki – regionalna gra edukacyjna dla dzieci i młodzieży” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021 – 2030

Wszystkie zainteresowane skorzystaniem z gry instytucje i organizacje zapraszamy do kontaktu na adres e-mail Stowarzyszenia: personaopolelub@gmail.com

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij