<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Folder Wypoczywaj lokalnie!

„Wypoczywaj lokalnie!” – to publikacja, która ma za zadanie promocję walorów przyrodniczo - krajobrazowych oraz kulturowych, przedstawienie walorów rekreacyjno - wypoczynkowych obszaru LGD „Owocowy Szlak”. Zawarte w niej informacje powinny stać się zachętą do lepszego poznania wielu miejscowości naszego regionu.

Bardzo często szukamy odległych miejsc do wypoczynku, tymczasem na terenie działania naszego Stowarzyszenia funkcjonuje wiele wspaniałych obiektów zapewniających różnego rodzaju atrakcje, noclegi, warsztaty, oferujących specjały kuchni wykorzystującej zdrowe lokalne produkty.

Poszczególne podmioty zostały uporządkowane według gmin, w których są zlokalizowane. Zachęcamy gorąco do odkrywania na nowo naszego regionu. Gwarantujemy, że wycieczki do przedstawionych w przewodniku miejsc mogą stać się ciekawą i atrakcyjną przygodą oraz wspaniałym wypoczynkiem.


Pobierz i zobacz folder "Wypoczywaj lokalnie!" - kliknij tu

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij