<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

"Efektywna komunikacja online oraz MVP strategii organizacji" - szkolenie dla przedstawicieli LGD z województwa lubelskiego

W minionym tygodniu odbyło się kolejne szkolenie dla przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z województwa lubelskiego, które otworzyła Pani Aneta Poniatowska Zastępca Burmistrza Poniatowej oraz Grzegorz Kapica Prezes LGD "Owocowy Szlak". Pierwszego dnia poznaliśmy metody służące budowaniu nowoczesnych strategii oraz dowiedzieliśmy się jak w praktyce stosować partycypacyjne narzędzia pracy. Wieczorem odwiedziliśmy Piotrawin, gdzie mieliśmy okazję poznać dobre praktyki w zakresie rozwoju działalności gospodarczej z wykorzystaniem zasobów regionu. Drugi dzień poświęcony był ważnemu zagadnieniu, jakim jest komunikacja online, w tym efektywna organizacja spotkań, szkoleń i warsztatów.

Szkolenie współfinansowane było z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego za otrzymane dofinansowanie.

Dziękujemy wykładowcom i wszystkim uczestnikom szkolenia za zaangażowanie oraz życzymy udanych wakacji.

Zapraszamy do galerii.

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij