<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Dożynki Prezydenckie, Warszawa 19 września 2021 r.

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” miała przyjemność uczestniczyć w Dożynkach Prezydenckich. Prezydenta Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę po staropolsku przywitał Wiceprezes Zarządu LGD Sławomir Plis i pracownicy biura, a szefowie kuchni poczęstowali naszych Gości swoimi popisowymi daniami.
Dzięki zaangażowaniu restauracji Pustelnia, Pod Kogutem, Staroopolska, Hotelu Montis oraz Hotelu Słowik na naszym stole królowały dania, przystawki i przetwory rybne. Wspólnie prezentowaliśmy Szlak Karpia oraz efekty pracy rolników z naszego regionu.
Dziękujemy Kancelarii Prezydenta za zaproszenie, Agnieszce Drozd Bownik za współpracę i pomoc, Waldemarowi Słowikowi, Tomaszowi Nieradce, Annie i Sebastianowi Pyciom, Sławomirowi Oblowi i Pawłowi Ogonkowi za produkty, dekorację i wspólną pracę oraz Jolancie Śliwie i Ireneuszowi Kwaśniakowi za zaangażowanie w promocję produktów lokalnych.

Zapraszamy do galerii

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij