<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Akademia kulinarna LGD Smakuj lokalnie! - Chruślina, 21.04.2018r.

W sobotę 21 kwietnia odbyły się kolejne warsztaty organizowane w ramach Akademii Kulinarnej LGD – Smakuj Lokalnie. Tym razem Andrzej Cygan – szef kuchni Restauracji Hotelu Montis przekazywał swoją wiedzę i umiejętności paniom z Gminy Józefów nad Wisłą.

Nikogo zapewne nie zdziwi fakt, że wśród najczęściej wykorzystywanych produktów lokalnych były józefowskie jabłka, które już za chwilę zostaną wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa. Dziewczyny bardzo się starały, aby „trafić przez żołądek do serca” panów, którzy mieli ocenić efekt końcowy warsztatów. Nie trudno zgadnąć, że panowie zostali uwiedzieni wyjątkowym smakiem polędwiczek w sosie musztardowo – buraczanym z ziemniaki faszerowanymi pieczarkami, wykwintną zupą z jabłek z zielonym groszkiem i grzankami, lodami jabłkowymi na musie malinowym oraz pasztetem z jabłek i wątróbki drobiowej z placuszkiem gryczanym. Wszystkim uczestnikom i naszemu kucharzowi bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do galerii.
http://lgdowocowyszlak.pl/galeria/galeria-2018/akademia-kulinarna-lgd-smakuj-lokalnie-chruslina-21042018r

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij